BABIMPEX s.r.o. 

iSRO mi zakladala moju spoločnosť a chcem vyjadriť spokojnosť, všetko bolo na jednotku. Ďakujem.

Ing. Ondrej Babík, konateľ spoločnosti

ZYRON s.r.o.

Objednané služby boli realizované kvalitne, rýchlo, kvalifikovane a spoľahlivo – moja maximálna spokojnosť. Vysoko hodnotím aj komunikáciu a osobný prístup k zákazníkovi. Vďaka za Vaše promptné služby a pomoc. Bez váhania odporúčam zákazníkom hľadajúcim dané služby.

Ing. Janka Lábajová, konateľ spoločnosti

INSPECTA ZV s.r.o.

Spoločnosť iSRO mi pomohla založiť moju SRO. Myslím, že na Slovenskom trhu je jedna z najlepších spoločností. Pri súčasnom stave si dovolím hodnotiť, že patrí medzi tie na ktoré sa môžete spoľahnúť pri vybavovaní úradníckych formalít. Túto spoločnosť som odporučil aj môjmu synovi, ktorý tiež začína podnikať. Spoločnosť vám všetko zariadi od „A po Z“.

Ing. Ondrej Paprčka, konateľ spoločnosti

INTERHOUSE EU s.r.o.

Som spokojný. Už druhý krát. Málo je takých miest kde sa dá spoľahnúť. Zadal som čo potrebujem a nestaral som sa. Ešte som dostal usmernenia a vec sa vybavila hladko a predovšetkým rýchlo. Bez zdržaní. Profesionálna komunikácia, vecná. Keď budem niečo zas potrebovať s prepisom zas budem mať miesto kde to vybavím. Ďakujem.

Bc. Igor Papík, konateľ spoločnosti

Hugo-Wag s.r.o.

Bol som veľmi spokojný s prístupom a správnym načasovaním. Vrelo odporúčam a chcel sa poďakovať všetkým zainteresovaným.

Radovan Wágner, konateľ spoločnosti

RealiTyp, s.r.o.

Objednali sme si u Vás realizáciu zmeny sídla našej spoločnosti. Musím pochváliť rýchlu spätnú väzbu na náš e-mail. Komunikácia ako aj samotné spracovanie zmeny bolo korektné a prebehlo v dohodnutej lehote. V prípade potreby sa veľmi radi obrátime na vašu spoločnosť.

Janka Trubanová, konateľ spoločnosti

Medimex SK s.r.o.

So spoločnosťou iSRO mám len tie najlepšie skúsenosti. Spoločnosť ma dokázala vždy odbremeniť od zdĺhavej administratívy ktorú vyriešili za mňa. Cez iSRO som si dal založiť už dve spoločnosti a o všetko sa postarali tak ako sľubovali.

Ing. Igor Slezák, konateľ

SNIPO s.r.o.

Cez vašu spoločnosť som riešila kúpu Ready Made spoločnosti vrátane virtuálneho sídla na rok a môžem len chváliť a odporučiť túto spoločnosť ďalej. Veľmi dobre sa mi s touto spoločnosťou spolupracovalo, a preto Vás určite budem kontaktovať aj nabudúce. Ďakujem.

Valéria Výrostková, konateľ spoločnosti

Váš Domov SK s.r.o.

Bol som veľmi spokojný so službami spoločnosti, perfektná komunikácia!

Marián Žúdel, konateľ spoločnosti

Moderné Webstránky s.r.o.

Chceli sme začať podnikať, no zasekli sme sa hneď na začiatku a to pri zakladaní SRO. Našťastie sme si cez internet našli spoločnosť iSRO, ktorá nám so založením našej spoločnosti veľmi pomohla, prakticky všetko vyriešila za nás a my sme sa mohli vrhnúť do podnikania bez toho, aby sme museli niečo vybavovať po úradoch.

Bc. Stanislav Bukviar, konateľ spoločnosti

UP SPED, spol. s.r.o.

Maximálna spokojnosť (zmena v sro, založenie nových sro, konzultácie, iné) Spolupráca naďalej trvá, odporúčam všetkým záujemcom.

Diana Nagy, konateľ spoločnosti

ELCEKOM s.r.o.

Chcela by som poďakovať spoločnosti iSRO za mimoriadnu promptnosť, ústretovosť, ochotu a profesionalitu. Vaše služby nám ušetrili veľa času vo vybavovaní na úradoch. Veľmi si to vážime a prajeme Vám veľa úspechov.

Ľubomíra Česneková, konateľ spoločnosti

Simon & Co. Logistic s.r.o.

Služby spoločnosti iSRO sme využili niekoľkokrát a vždy sme boli maximálne spokojný. Vynikajúca komunikácia a rýchle služby za výhodné podmienky.

György Simon, konateľ spoločnosti

DAMM House s.r.o.

Cez iSRO som si dal založiť svoju firmu a bol som nadmieru spokojný. Komunikácia na najvyššej úrovni a maximálna ústretovosť. Môžem iba odporučiť, keďže mi pomohli pri mojich začiatkoch s podnikaním. Spoločnosť mi okrem založenia zabezpečuje aj účtovníctvo.

Daniel Varga, konateľ spoločnosti

EKOIZO s.r.o.

Služby spoločnosti iSRO som využil prvý krát a jednalo sa o odstúpenie z pozície konateľa spoločnosti. Musím vyjadriť maximálnu spokojnosť, profesionálny prístup, priateľskú atmosféru a vysoký nadhľad nad vecou. Vrelo odporúčam.

Peter Vrábeľ, konateľ spoločnosti