BABIMPEX s.r.o.

iSRO mi zakladala moju spoločnosť a chcem vyjadriť spokojnosť, všetko bolo na jednotku. Ďakujem.

Ing. Ondrej Babík, konateľ spoločnosti

ZYRON s.r.o.

Objednané služby boli realizované kvalitne, rýchlo, kvalifikovane a spoľahlivo – moja maximálna spokojnosť. Vysoko hodnotím aj komunikáciu a osobný prístup k zákazníkovi. Vďaka za Vaše promptné služby a pomoc. Bez váhania odporúčam zákazníkom hľadajúcim dané služby.

Ing. Janka Lábajová, konateľ spoločnosti

INSPECTA ZV s.r.o.

Spoločnosť iSRO mi pomohla založiť moju SRO. Myslím, že na Slovenskom trhu je jedna z najlepších spoločností. Pri súčasnom stave si dovolím hodnotiť, že patrí medzi tie na ktoré sa môžete spoľahnúť pri vybavovaní úradníckych formalít. Túto spoločnosť som odporučil aj môjmu synovi, ktorý tiež začína podnikať. Spoločnosť vám všetko zariadi od „A po Z“.

Ing. Ondrej Paprčka, konateľ spoločnosti

INTERHOUSE EU s.r.o.

Som spokojný. Už druhý krát. Málo je takých miest kde sa dá spoľahnúť. Zadal som čo potrebujem a nestaral som sa. Ešte som dostal usmernenia a vec sa vybavila hladko a predovšetkým rýchlo. Bez zdržaní. Profesionálna komunikácia, vecná. Keď budem niečo zas potrebovať s prepisom zas budem mať miesto kde to vybavím. Ďakujem.

Bc. Igor Papík, konateľ spoločnosti

Hugo-Wag s.r.o.

Bol som veľmi spokojný s prístupom a správnym načasovaním. Vrelo odporúčam a chcel sa poďakovať všetkým zainteresovaným.

Radovan Wágner, konateľ spoločnosti

RealiTyp, s.r.o.

Objednali sme si u Vás realizáciu zmeny sídla našej spoločnosti. Musím pochváliť rýchlu spätnú väzbu na náš e-mail. Komunikácia ako aj samotné spracovanie zmeny bolo korektné a prebehlo v dohodnutej lehote. V prípade potreby sa veľmi radi obrátime na vašu spoločnosť.

Janka Trubanová, konateľ spoločnosti

SNIPO s.r.o.

Cez vašu spoločnosť som riešila kúpu Ready Made spoločnosti vrátane virtuálneho sídla na rok a môžem len chváliť a odporučiť túto spoločnosť ďalej. Veľmi dobre sa mi s touto spoločnosťou spolupracovalo, a preto Vás určite budem kontaktovať aj nabudúce. Ďakujem.

Valéria Výrostková, konateľ spoločnosti

ELCEKOM s.r.o.

Chcela by som poďakovať spoločnosti iSRO za mimoriadnu promptnosť, ústretovosť, ochotu a profesionalitu. Vaše služby nám ušetrili veľa času vo vybavovaní na úradoch. Veľmi si to vážime a prajeme Vám veľa úspechov.

Ľubomíra Česneková, konateľ spoločnosti